Czyszczenie laptopa

Czyszczenie laptopa

z kurzu lub czyszczenie laptopa po zalaniu. Połączenie wody i elektroniki nie jest najlepszym z możliwych. Pomimo tego, wbrew naszym zamiarom czasami do niego dochodzi. Regularnie serwisujemy laptopy po zalaniu. W 95% wszystkich przypadków udaje się przywrócić je do życia i zapewnić tak samo wydajną pracę bez utraty jakichkolwiek danych. Pozostałe 5% to laptopy na tyle leciwe, że koszt naprawy może przekroczyć wartość komputera.

Oddając laptopy do czyszczenia, przedłużasz żywotność swojego laptopa, masz pewność że po konserwacji laptop będzie działał ciszej, nie bezie się grzała karta graficzna ponieważ układ chłodzenia został wyczyszczony, nałożona nowa pasta termo przewodząca i tak zwane "termopady". Serwis laptopów Warszawa zapewnia wszystkie czynności by laptopy działały sprawniej, chcemy zaoszczędzić Tobie trudu, czasu  i pieniędzy na wybór i zakup nowego laptopa lub komputera, nie ma takiej potrzeby. Wystarczy regularnie oddawać laptopa do serwisu by tam został wyczyszczony z brudu i kurzu który przez lata nagromadził się w środku. Czyszczenie sprzętu komputerowego nie jest tylko kwestia higieny. Zwłaszcza jeśli chodzi o wiatraki wewnętrzne i radiatory, ale także zabezpiecza laptopa przed przegrzaniem. Utrzymanie właściwej temperatury laptopa lub sprzętu komputerowego znacznie zwiększa jego żywotność. samodzielne czyszczenie laptopa nie jest czynnością wymagającą szczególnej wiedzy i narzędzi. Możesz pokusić się o samodzielne czyszczenie układu chłodzenia w laptopie. Kiedy zrobisz to raz – zobaczysz jakie to proste. Musisz jednak pamiętać, że wykonując tę operację istnieje szansa uszkodzenia komputera. Przystępując do niej bierzesz na siebie skutki ewentualnych uszkodzeń. Dlatego jeżeli nie czujesz się 100% pewny swoich umiejętności, przeprowadź ją pod okiem kogoś doświadczonego lub po prostu zanieś laptop do serwisu komputerowego. Czyszczenie układu chłodzenia w laptopie zazwyczaj kosztuje w granicach 100 – 150 zł, a każdy dobry serwis wykona to bezbłędnie dodatkowo na usługę otrzymasz gwarancję.

Oczywiście, wszyscy chcemy błyszczących, nowych rzeczy, ale po co? czy nowy laptop zmieni Twoje życie? Będziesz pracować bardziej efektywnie? Będziesz szczęśliwszy? Naprawdę? Jeśli po prostu korzystasz z laptopa na co dzień, to zamiast kupować nowy, lepiej zainwestuj pieniądze będą w doświadczenie, które pomoże, wydłuży czas pracy laptopa niż wydawać pieniądze by dążyć do najnowszej mody. Pomyśl o tym. Czego tak naprawdę chcesz od sprzętu komputerowego? Laptop ma być ładny czy szybko pracować?
Co robisz, aby Twój szybki laptop nadal był szybki?

Zapraszamy do naszego serwisu laptopów: Warszawa ,Myśliborska 26A, Tel 888 872 765

 

Comments are closed.