Naprawa PC – odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

W naszym serwisie odzyskujemy dane z uszkodzonych logicznie dysków twardych. Jeśli nie masz plików które wcześniej były a teraz ich nie ma - zgłoś się do nas a my odzyskamy dane z dysku. Usuniesz do kosza pliki lub katalogi - opróżnisz kosz i przypominasz sobie że były tam ważne pliki. Nie musisz się tym martwić, zadzwoń do nas na nr. tel 8888 72 765 poinformuj o problemie a nasz serwis odzyska utracone pliki i foldery. Odzyskujemy zdjęcia, odzyskamy filmy i muzykę, odzyskujemy pliki, katalogi i foldery.

Serwis komputerów

Komputer sprawia coraz więcej problemów? Często się wiesza, działa wolniej niż zwykle, przegrzewa się, oraz odmawia posłuszeństwa w najmniej oczekiwanych momentach? Jeśli tak, to znak że potrzebna jest interwencja serwisu komputerowego.

Wszystkim naszym klientom oferujemy szybkie, profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne usługi serwisowe komputerów, laptopów i notebooków. Specjalnością naszego serwisu jest odzyskiwanie danych z dysków uszkodzonych mechanicznie, zalanych, a także w przypadku ich wcześniejszego usunięcia.

Jak działamy?

Serwisując komputery od wielu lat, zdążyliśmy wypracować niezawodny schemat działania. Dzięki nim tak i nasi klienci, oraz my jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej naprawy. Całość można podzielić na kilka etapów.

Jak naprawiamy i serwisujemy komputery?

Analiza – na tym etapie przeprowadzamy gruntowne sprawdzenie komputerów pod kątem uszkodzeń, awarii, poprawności działania systemu operacyjnego, zgodności sprzętowej oraz występowania błędów w zapisie danych. Jest to punkt wyjścia do dalszych czynności.

Wycena – po zdiagnozowaniu usterki, określeniu prac naprawczych, a także potwierdzeniu terminu naprawy, serwis komputerowy informuje klienta o przewidywanym koszcie naprawy. Klient decyduje, czy naprawa zostanie przeprowadzona, czy z powodów ekonomicznych naprawa nie jest opłacalna.

Naprawa – najważniejszy punkt całego procesu. To właśnie na tym etapie dochodzi do usunięcia usterki poprzez wymianę podzespołów, instalację nowego oprogramowania, pozbycie się wirusów lub wprowadzenie koniecznych poprawek do systemu.

Testy – zanim naprawiony komputer trafi w ręce klientów, serwisanci z naszej firmy dokładnie go testują. Robimy to po to, ponieważ chcemy mieć 100% pewność że trafia do Państwa tylko w pełni naprawiony sprzęt, który będzie służył długo i niezawodnie.

Co oferujemy?

W naszym serwisie komputerowym każdy klient otrzymuje ZGO. Co to takiego?

Zadowolenie – z przeprowadzonej naprawy!
Gwarancja – niewystąpienia tej samej usterki!
Oszczędność – czasu, pieniędzy i stresu!

Comments are closed.