Profesjonalny serwis

Profesjonalny serwis laptopów

Aż 98% Klientów deklaruje zadowolenie z oferowanych przez nas usług serwisu komputerowego. Pozostałe 2% to osoby, które nie wzięły udziału w ankiecie. Liczby mówią same za siebie – w stolicy nie mamy sobie równych. Przekonaj się o wyjątkowej jakości świadczonych usług, powierzając nam swój komputer do naprawy.

Zajmujemy się wszystkimi rodzajami komputerów, w których awarii uległ hardware lub software. Pracują z nami najlepsi na rynku specjaliści, których domeną jest odzyskiwanie danych, na pozór niemożliwych do odtworzenia. Nowocześnie wyposażone laboratorium, doświadczenie i ciągłe podnoszenie standardów – to tylko kilka argumentów na to, że powierzenie nam naprawy komputerów to dobra decyzja.

Wykonując usług serwisu komputerów i laptopów, stawiamy na zadowolenie zleceniodawców. Wszystkie naprawy poprzedzane są bezpłatną analizą sprzętu i przygotowaniem wyceny. Pracujemy tylko na oryginalnych częściach, oferowanych w najniższych cenach na rynku. Duża liczba zleceń pozwala zachować nam konkurencyjność cenową, dzięki czemu niezmiennie pozostajemy w czołówce warszawskich serwisów komputerowych.

Nasz serwis laptopów PC jest do dyspozycji 24h na dobę. Służymy fachową w mniejszych jak i większych problemach. Wszystkie usługi serwisu komputerowego objęte są gwarancją jakości i niezawodności. W sytuacjach tego wymagających, zapewniamy naszym klientom sprzęt zastępczy, pozwalający kontynuować pracę w czasie naprawy komputera.

Comments are closed.