Serwis komputerów

Serwis komputerów

Komputer sprawia coraz więcej problemów? Często się wiesza, działa wolniej niż zwykle, przegrzewa się, oraz odmawia posłuszeństwa w najmniej oczekiwanych momentach? Jeśli tak, to znak że potrzebna jest interwencja serwisu komputerowego. Wszystkim naszym klientom oferujemy szybkie, profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne usługi serwisowe komputerów, laptopów i notebooków. Specjalnością naszego serwisu jest odzyskiwanie danych z dysków uszkodzonych mechanicznie, zalanych, a także w przypadku ich wcześniejszego usunięcia.

 Jak działamy?

Serwisując komputery od wielu lat, zdążyliśmy wypracować niezawodny schemat działania. Dzięki nim tak i nasi klienci, oraz my jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej naprawy. Całość można podzielić na kilka etapów.

Jak naprawiamy i serwisujemy komputery?

Analiza – na tym etapie przeprowadzamy gruntowne sprawdzenie komputerów pod kątem uszkodzeń, awarii, poprawności działania systemu operacyjnego, zgodności sprzętowej oraz występowania błędów w zapisie danych. Jest to punkt wyjścia do dalszych czynności.

Wycena – po zdiagnozowaniu usterki, określeniu prac naprawczych, a także potwierdzeniu terminu naprawy, serwis komputerowy informuje klienta o przewidywanym koszcie naprawy. Klient decyduje, czy naprawa zostanie przeprowadzona, czy z powodów ekonomicznych naprawa nie jest opłacalna.

Naprawa – najważniejszy punkt całego procesu. To właśnie na tym etapie dochodzi do usunięcia usterki poprzez wymianę podzespołów, instalację nowego oprogramowania, pozbycie się wirusów lub wprowadzenie koniecznych poprawek do systemu.

Testy – zanim naprawiony komputer trafi w ręce klientów, serwisanci z naszej firmy dokładnie go testują. Robimy to po to, ponieważ chcemy mieć 100% pewność że trafia do Państwa tylko w pełni naprawiony sprzęt, który będzie służył długo i niezawodnie.

Comments are closed.